Fiesole

Alfred Ziethlow (Samotschin/Posen 1911 - Bad Salzuflen 2003)

Fiesole

Lot-No. 89

Proceeds : 1.600 €

Oil/canvas, 60 x 80 cm, lo. ri. sign. and dat. Ziethlow 59, on the reverse titled. - German painter.

Alfred Ziethlow: Fiesole

Fiesole

Lot-No. 89

Proceeds : 1.600 €

Fiesole
Fiesole