Moonlight

Gerd Bannuscher (Königsacker 1957)

Moonlight

Lot-No. 188

Proceeds : 400 €

Acrylic/board, lo. r. sign. and dat. G. Bannuscher 93. - Photorealist painter.

Gerd Bannuscher: Moonlight

Moonlight

Lot-No. 188

Proceeds : 400 €

Moonlight