Old House

Gerd Bannuscher (Königsacker 1957)

Old House

Lot-No. 240

Proceeds : 1.800 €

Oil/fibre board, 121 x 178 cm, lo. ri. sign. and dat. G. Bannuscher 2002. - Photorealist painter.

Gerd Bannuscher: Old House

Old House

Lot-No. 240

Proceeds : 1.800 €

Old House
Old House