Naval Action

Vilhelm Melbye (Roskilde 1824 - Kopenhagen 1882)

Naval Action

Lot-No. 70

Proceeds : 1.500 €

Oil/cardboard, 11 x 16 cm, lo. le. sign. a. dat. Wilhelm M. 48.

Vilhelm Melbye: Naval Action

Naval Action

Lot-No. 70

Proceeds : 1.500 €

Naval Action
Naval Action