Vertical 25

Helle Jetzig (Emden 1956)

Vertical 25

Lot-No. 185

Proceeds : 2.400 €

Painting a. silk screen/photograph, 160 x 90 cm, on the reverse sign. a. dat. Jetzig 99, unframed. - German artist.

Helle Jetzig: Vertical 25

Helle Jetzig (Emden 1956)

Vertical 25

Lot-No. 185

Proceeds : 2.400 €

Vertical 25
Vertical 25