A sculpture 'Football Player'

A sculpture 'Football Player'

Lot-No. 358

Proceeds : 200,00 €

German, 1930s. Zinc casting with black patina, h. 20,5 cm, unsign. Min. worn.

A sculpture 'Football Player'

A sculpture 'Football Player'

Lot-No. 358

Proceeds : 200,00 €

A sculpture 'Football Player'