Belgian Landscape

Jean de Sieg (Ostende 1932)

Belgian Landscape

Lot-No. 83

Proceeds : 200,00 €

Oil/cardboard, 27 x 36 cm, lo. le. sign. a. dat. J. de Sieg 1932. - Belgian landscape painter.

Jean de Sieg: Belgian Landscape

Jean de Sieg (Ostende 1932)

Belgian Landscape

Lot-No. 83

Proceeds : 200,00 €

Belgian Landscape