Sehimanik

Ida Wayan Turun (Tebayasa (Bali) 1935 - 1986)

Sehimanik

Lot-No. 557

Mixed media/canvas, 72 x 60,5 cm, lo. mi. sign. W.Turun.Bali, back inscribed and dat. 1970. - Balinese artist.

Ida Wayan Turun: Sehimanik

Sehimanik

Lot-No. 557

Sehimanik
Sehimanik