Off Büsum

Wilhelm Malchin early 20th cent.

Off Büsum

Lot-No. 173

Oil/canvas, 44,5 x 66,5 cm, lo. ri. sign. a. dat. W. Malchin 21.7.05 as well as titled, min. rest.

Wilhelm Malchin: Off Büsum

Off Büsum

Lot-No. 173

Off Büsum
Off Büsum