Off Büsum
Wilhelm Malchin early 20th cent.
Lot-No. 173
Oil/canvas, 44,5 x 66,5 cm, lo. ri. sign. a. dat. W. Malchin 21.7.05 as well as titled, min. rest.
Wilhelm Malchin: Off Büsum
Off Büsum
Lot-No. 173