Port Bou

Horst Skodlerrak (Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001)

Port Bou

Lot-No. 144

Proceeds : 500 €

Watercolour/board, 10 x 22 cm, sign. lo. ri. Sko. as well as titled a. dat. Port Bou 56, unframed.

Horst Skodlerrak: Port Bou

Port Bou

Lot-No. 144

Proceeds : 500 €

Port Bou
Port Bou