SMS Schleswig-Holstein

Victor Qvistorff (Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953)

SMS Schleswig-Holstein

Lot-No. 155

Proceeds : 500,00 €

Oil/board, 15,5 x 21,5 cm, sign. a. dat. lo. le. V. Qvistorff 1936.

Victor Qvistorff: SMS Schleswig-Holstein

SMS Schleswig-Holstein

Lot-No. 155

Proceeds : 500,00 €

SMS Schleswig-Holstein