SMS Schleswig-Holstein

Victor Qvistorff (Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953)

SMS Schleswig-Holstein

Lot-Nr. 155

Ergebnis : 500,00 €

Öl/Karton 15,5 x 21,5 cm, l. u. sign. u. dat. V. Qvistorff 1936.

Victor Qvistorff: SMS Schleswig-Holstein

SMS Schleswig-Holstein

Lot-Nr. 155

Ergebnis : 500,00 €

SMS Schleswig-Holstein