Lakeside

Eduard von Handel-Mazzetti Innsbruck 1885 - Innsbruck 1950

Lakeside

Proceeds : 300 €

Water colour, 24 x 31,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Edo. v. Handel-Mazzetti 1925, unopened.

Eduard von Handel-Mazzetti: Lakeside

Lakeside

Proceeds : 300 €

Lakeside
Lakeside