Lakeside
Eduard von Handel-Mazzetti Innsbruck 1885 - Innsbruck 1950
Proceeds : 300 €
Water colour, 24 x 31,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Edo. v. Handel-Mazzetti 1925, unopened.
Eduard von Handel-Mazzetti: Lakeside
Lakeside
Proceeds : 300 €