Concert Biologyczny

Jan Dobkowski Lomza 1942

Concert Biologyczny

Proceeds : 1.300 €

Oil/acrylic/canvas, 60 x 80 cm, sign. lo. ri. and dat. Jan Dobkowski 85, titled on the reverse.

Jan Dobkowski: Concert Biologyczny

Jan Dobkowski Lomza 1942

Concert Biologyczny

Proceeds : 1.300 €

Concert Biologyczny
Concert Biologyczny