Hallig Oland

Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993

Hallig Oland

Proceeds : 1.000 €

Öl/Lw./hard masonite, 40 x 50 cm, sign. lo. le. and dat. A. Feser 1970.

Albert Feser: Hallig Oland

Hallig Oland

Proceeds : 1.000 €

Hallig Oland
Hallig Oland