Flowers

Marc Velten Berlin 1924

Flowers

Proceeds : 300 €

Watercolour, 50 x 40 cm, sign. a. dat. lo. le. Marc Velten 1986, not opened.

Marc Velten: Flowers

Marc Velten Berlin 1924

Flowers

Proceeds : 300 €

Flowers
Flowers