Hamburg

Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993

Hamburg

Proceeds : 1.700 €

Oil/cardboard, 46 x 60 cm, sign. and dat. lo. le. A. Feser (AF ligation), 1964.

Albert Feser: Hamburg

Hamburg

Proceeds : 1.700 €

Hamburg
Hamburg