Amrum

Robert Schmidt-Hamburg Berlin 1885 - Laboe 1963

Amrum

Proceeds : 900 €

Gouache, 23,5 x 30 cm, sign. and dat. lo. ri. R. Schmidt Hbg. - Amrum 12.8.19.

Robert Schmidt-Hamburg: Amrum

Amrum

Proceeds : 900 €

Amrum
Amrum