Ontron
Lothar Malskat Königsberg 1913 - Lübeck 1988
Gouache, 53,5 x 75,5 cm, lo. ri. monogr. LM, lo. le. inscr. and dat. ONTRON 75.
Lothar Malskat: Ontron
Ontron