Ontron

Lothar Malskat Königsberg 1913 - Lübeck 1988

Ontron

Gouache, 53,5 x 75,5 cm, r.u. monogr. LM, l.u. bez. u. dat. ONTRON 75.

Lothar Malskat: Ontron

Ontron

Ontron
Ontron