Flowers

Joesph Lieck Aachen 1849 - 1904

Flowers

Proceeds : 2.100 €

Oil/canvas, 60 x 48,5 cm, sign. up. le. and dat. Joseph Lieck 1886, min. dam., relined. Lit.: Boetticher, Thieme-Becker.

Joesph Lieck: Flowers

Flowers

Proceeds : 2.100 €

Flowers
Flowers