The harbour in Kopenhagen

Christian Vigilius Blache Aarhus 1838 - Kopenhagen 1920

The harbour in Kopenhagen

Oil/canvas, 34,5 x 58 cm, sign. lo. ri. and dat. Chr. Blache 1909. Mus.: Kopenhagen, Lit.: Boetticher, Thieme-Becker. Bénézit, Vollmer et.al.

Christian Vigilius Blache: The harbour in Kopenhagen

The harbour in Kopenhagen

The harbour in Kopenhagen
The harbour in Kopenhagen