Minerva

Paul Wunderlich Eberswalde 1927 - Saint-Pierre-de-Vassols 2010

Minerva

Proceeds : 700 €

Colour lithograph, 79 x 57 cm, sign. and numb. 66/100, unframed.

Paul Wunderlich: Minerva

Minerva

Proceeds : 700 €

Minerva
Minerva