Harvestehude

Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993

Harvestehude

Proceeds : 1.100 €

Oil/canvas/cardboard, 30 x 39 cm, sign. lo. ri. A. Feser, titled on the reverse and dat. 79. an abstract composition on the reverse.

Albert Feser: Harvestehude

Harvestehude

Proceeds : 1.100 €

Harvestehude
Harvestehude