An idyllic countryside
Cornelis van Leemputten Werchter 1841 - Schaerbeek 1902
Oil/panel, 16,5 x 23,5 cm, sign. lo. le. and dat. C. van Leemputten 69. Mus.: Antwerpen, Löwen, Sheffield, Bukarest, Lit.: Thieme-Becker, Bénézit et.al.
Cornelis van Leemputten: An idyllic countryside
An idyllic countryside