E2

Manfred Bockelmann (Klagenfurt 1943)

E2

Lot-No. 612

Proceeds : 1.500 €

Oil/canvas/wood, 98,5 x 169 cm, lo. ri. monogr. and dat. M. Bo 1982 as well as titled. - Austrian painter and photographer.

Manfred Bockelmann: E2

E2

Lot-No. 612

Proceeds : 1.500 €

E2
E2