Ecke

Volker Hildebrandt (Duisburg 1953)

Ecke

Lot-No. 509

Proceeds : 300,00 €

Wood, painted, 51 x 51 x 51 cm, on the reverse sign. and dat. Volker Hildebrandt. 86. -

Volker Hildebrandt: Ecke

Ecke

Lot-No. 509

Proceeds : 300,00 €

Ecke
Ecke