21.8.97
Herta Müller (Bottrop 1955)
Lot-No. 391
Oil and mixed media/paper, 45 x 55,5 cm, up. le. sign. and dat. Herta Müller 97 21.8, matted, unframed. - German paintress.
Herta Müller: 21.8.97
21.8.97
Lot-No. 391