21.8.97

Herta Müller (Bottrop 1955)

21.8.97

Lot-No. 391

Oil and mixed media/paper, 45 x 55,5 cm, up. le. sign. and dat. Herta Müller 97 21.8, matted, unframed. - German paintress.

Herta Müller: 21.8.97

Herta Müller (Bottrop 1955)

21.8.97

Lot-No. 391

21.8.97
21.8.97