Fishes

Friedel Anderson (Oberhausen 1954)

Fishes

Lot-No. 225

Proceeds : 700 €

Oil/canvas, 13 x 18,5 cm, up. le. monogr. and dat. FA 04. - North German painter.

Friedel Anderson: Fishes

Fishes

Lot-No. 225

Proceeds : 700 €

Fishes
Fishes