Fishes
Friedel Anderson (Oberhausen 1954)
Lot-No. 225
Proceeds : 700 €
Oil/canvas, 13 x 18,5 cm, up. le. monogr. and dat. FA 04. - North German painter.
Friedel Anderson: Fishes
Fishes
Lot-No. 225
Proceeds : 700 €