Women in a Garden

Willy Knoop (Lütjenburg 1888 - Kiel 1966)

Women in a Garden

Lot-No. 159

Proceeds : 1.100 €

Oil/fibre board, 97 x 120 cm, lo. le. sign. a. dat. Knoop 64. - German painter.

Willy Knoop: Women in a Garden

Women in a Garden

Lot-No. 159

Proceeds : 1.100 €

Women in a Garden
Women in a Garden