Colours

Roger Greßl (St. Pölten 1959)

Colours

Lot-No. 297

Proceeds : 900 €

Acrylic/canvas, 120 x 80 cm, lo. middle sign. a. dat. Roger Greßl 95. - Austrian painter.

Roger Greßl: Colours

Roger Greßl (St. Pölten 1959)

Colours

Lot-No. 297

Proceeds : 900 €

Colours
Colours