A sculpture 'Handball Player'

A sculpture 'Handball Player'

Lot-No. 357

Proceeds : 300,00 €

German, 1930s. Zinc casting with olive-brown patina, h. 26 cm, unsign.

A sculpture 'Handball Player'

A sculpture 'Handball Player'

Lot-No. 357

Proceeds : 300,00 €

A sculpture 'Handball Player'