Fox

Otto Speckter (Hamburg 1807 - Hamburg 1871)

Fox

Lot-No. 81

Proceeds : 2.500 €

Oil/canvas, 38 x 46 cm, lo. le. sign. a. dat. Otto Speckter 1846, rest., relined. - Hamburg graphic artist a. painter.

Otto Speckter: Fox

Fox

Lot-No. 81

Proceeds : 2.500 €

Fox
Fox