Portrait of a Boy

Hans Krause (Berlin 1864 - 1931)

Portrait of a Boy

Lot-No. 88

Proceeds : 1.000,00 €

Oil/canvas, 63,5 x 42 cm, lo. le. sign. a. dat. Hans Krause 1894.

Hans Krause: Portrait of a Boy

Portrait of a Boy

Lot-No. 88

Proceeds : 1.000,00 €

Portrait of a Boy