The Wartburg

I. Ziller active 1st half 20th cent.

The Wartburg

Lot-No. 16

Proceeds : 700 €

Oil/canvas, 47 x 65,5 cm, lo. le. sign. I. Ziller, min. rest.

I. Ziller: The Wartburg

The Wartburg

Lot-No. 16

Proceeds : 700 €

The Wartburg