A Bronze sculpture 'Jockey on horse'

Lot-No. 453

Proceeds : 1.000 €

1930/40. Bronze with dark patina, h. 37,5 cm, l. plinth 36 cm, unsign.

Lot-No. 453

Proceeds : 1.000 €