A sculpture 'Anahita'
Dagmar Bremer
Lot-No. 333
2008. Maple and colour, h. 53 cm, on ground monogr. and dat. DB2008.
Dagmar Bremer: A sculpture 'Anahita'
A sculpture 'Anahita'
Lot-No. 333