An animal figure 'Eagle on a rock'

Lot-No. 653

Proceeds : 400 €

Passau, around 1940. White porcelain. Manufactory mark and sign. 'C. Graser'. 1 claw prof. rest. H. 33,5 cm.

Lot-No. 653

Proceeds : 400 €