Church Parade in Russia

Richard Böhm (1858)

Church Parade in Russia

Lot-No. 56

Proceeds : 1.300 €

Oil/canvas, 82 x 129 cm, lo. le. sign. R. Böhm, some rest., unframed.

Richard Böhm: Church Parade in Russia

Richard Böhm (1858)

Church Parade in Russia

Lot-No. 56

Proceeds : 1.300 €

Church Parade in Russia
Church Parade in Russia