Extensive Landscape

Monogrammist R.Z. active early 20th cent.

Extensive Landscape

Lot-No. 134

Proceeds : 1.100,00 €

Oil/canvas, 71 x 120,5 cm, lo. ri. monogr. a. dat. RZ 1910, unframed.

Monogrammist R.Z.: Extensive Landscape

Extensive Landscape

Lot-No. 134

Proceeds : 1.100,00 €

Extensive Landscape