Flower Still Life

Grollmus German painter active ca. 1920

Flower Still Life

Lot-No. 21

Proceeds : 4.500 €

Oil/canvas, 101 x 77 cm, lo. ri. sign. a. dat. Grollmus 1922.

Grollmus: Flower Still Life

Flower Still Life

Lot-No. 21

Proceeds : 4.500 €

Flower Still Life
Flower Still Life