189

Washday

Willem Koekkoek Amsterdam 1839 - Amstelveen 1895

Lot-No. 0

Oil/canvas, 43 x 39 cm, lo. ri. sign. W. Koekkoek, min. craquelure.

Willem Koekkoek: Washday

Washday

Lot-No. 0

Washday