Washday
Willem Koekkoek Amsterdam 1839 - Amstelveen 1895
Lot-No. 0
Oil/canvas, 43 x 39 cm, lo. ri. sign. W. Koekkoek, min. craquelure.
Willem Koekkoek: Washday
Washday
Lot-No. 0