Evening Mood
Joseph Thors active 1863-1900
Lot-No. 57
Oil/canvas, 51 x 40,5 cm, lo. ri. sign. J. Thors, min. rest., relined.
Joseph Thors: Evening Mood
Evening Mood
Lot-No. 57