Nudes on the Beach

Hermann Mühlen (Düsseldorf 1886 - München 1964)

Nudes on the Beach

Lot-No. 166

Proceeds : 1.700 €

Oil/canvas, 100 x 90,5 cm, lo. ri. sign. a. dat. H. Mühlen 1937, min. dam.

Hermann Mühlen: Nudes on the Beach

Nudes on the Beach

Lot-No. 166

Proceeds : 1.700 €

Nudes on the Beach
Nudes on the Beach