Black and White

Klaus Jürgen Schoen (Königsberg 1931)

Black and White

Lot-No. 273

Proceeds : 300 €

Oil/canvas, 35 x 30 cm, on the reverse sign. a. dat. K.J. Schoen 89.

Klaus Jürgen Schoen: Black and White

Black and White

Lot-No. 273

Proceeds : 300 €

Black and White
Black and White