Two Dogs with a Hedgehog
E.R. Barnes active mid 19th cent.
Lot-No. 35
Proceeds : 500 €
Oil/canvas, 18 x 25,5 cm, lo. ri. sign. a. dat. E.R. Barnes 1860, min. rest., relined.
E.R. Barnes: Two Dogs with a Hedgehog
Two Dogs with a Hedgehog
Lot-No. 35
Proceeds : 500 €