Playing Dogs

E.R. Barnes active mid 19th cent.

Playing Dogs

Lot-No. 36

Proceeds : 400 €

Oil/canvas, 18 x 25,5 cm, lo. ri. sign. a. dat. E.R. Barnes 1860, relined.

E.R. Barnes: Playing Dogs

Playing Dogs

Lot-No. 36

Proceeds : 400 €

Playing Dogs
Playing Dogs