People on a frozen Lake
David Teniers d.J. (Antwerpen 1610 - Brüssel 1690), workshop
Lot-No. 4
Proceeds : 1.000 €
Oil/wood, 17 x 23 cm, monogr. lo. le. DT, rest.
David Teniers d.J.: People on a frozen Lake
People on a frozen Lake
Lot-No. 4
Proceeds : 1.000 €