People on a frozen Lake

David Teniers d.J. (Antwerpen 1610 - Brüssel 1690), workshop

People on a frozen Lake

Lot-No. 4

Proceeds : 1.000 €

Oil/wood, 17 x 23 cm, monogr. lo. le. DT, rest.

David Teniers d.J.: People on a frozen Lake

People on a frozen Lake

Lot-No. 4

Proceeds : 1.000 €

People on a frozen Lake
People on a frozen Lake