In Tunis
Eduard Bargheer (Hamburg 1901 - Hamburg 1979)
Lot-No. 264
Watercolour, 21 x 29 cm, sign. a. dat. lo. ri. Bargheer 60, min. brownish, unopened.
Eduard Bargheer: In Tunis
In Tunis
Lot-No. 264