In Tunis

Eduard Bargheer (Hamburg 1901 - Hamburg 1979)

In Tunis

Lot-No. 264

Watercolour, 21 x 29 cm, sign. a. dat. lo. ri. Bargheer 60, min. brownish, unopened.

Eduard Bargheer: In Tunis

In Tunis

Lot-No. 264

In Tunis
In Tunis